Motoryzacja

 • foto
  Miejsce jest najlepsze w imporcie samochodów z USA?
  Miejsce jest najlepsze w imporcie samochodów z USA? Import samochodów z Ameryki Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu kierowcą wyścigowym? Galeria zdjęć: NASCAR Spełnij swoje wysokooktanowe pragnienia w szkole wyścigowej. Zobacz zdjęcia NASCAR. Coś może wzbudzić pożądanie: złapanie okazji NASCAR w telewizji, kilka minut uzależnienia (przez co sugerujemy.

  Dodany: 2022-09-15
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Zakupy z ameryki Jedno jest pewne
  Zakupy z ameryki Jedno jest pewne, Unia Europejska będzie musiała „położyć na stole” coś więcej niż tylko zniesienie opłat celnych na samochody, bo wbrew pozorom akurat na tym układzie najwięcej zarobiliby europejscy producenci aut, a przede wszystkim Niemcy. Kolejne są: Niemcy (30 mld dol., 9%), Korea Płd. Polska bezpośrednio do USA eksportuje samochody i części o wartości 0,3 mld dol., jednak region jest silnie włączony w łańcuchy produkcji.

  Dodany: 2020-09-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa Zdanie
  Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa. Zdanie egzaminu na prawo jazdy to w Polsce ogromne wyzwanie. Oprócz obszernej wiedzy z zakresu teorii kandydat musi wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko największym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla niewprawionego kierowcy bardzo stresujące. Z tego powodu tak doskonałą propozycją dla każdego są jazdy doszkalające Warszawa. Można.

  Dodany: 2020-04-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Sklep z Felgami do BMW i Audi
  Jakie felgi do Audi BMW 6? Koła i felgi BMW mają najlepszą technologię i materiały, które zostały użyte do uzyskania mocniejszej i trwalszej. Ciężary na kołach mają również dużą różnicę w stosunku do innych kół, ponieważ są lżejsze. Coraz więcej rzeczy jest przetwarzanych, aby lepiej służyć wszystkim ludziom, którzy mają pasję w poszukiwaniu.

  Dodany: 2020-03-26
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Nauka i jazda w Warszawie
  Nauka i jazda w Warszawie z Panem Sebastianem była czystą przyjemnością! Wielu młodym osobom zależy na czasie, jednak warto skupić się bardziej na tym, aby podszkolić swoje zdolności prowadzenia auta do takiego poziomu, że jazda autem będzie sprawiała zainteresowanym czystą przyjemność. Oczywiście, zdarzają się nadgorliwi egzaminatorzy, którzy tylko patrzą, aby się do czegoś przyczepić,.

  Dodany: 2020-01-08
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0


 • foto
  Jak wybrać felgi do swojego pojazdu
  Jak wybrać felgi do swojego pojazdu. Nic więcej nie poprawia wyglądu twojego samochodu lub ciężarówki bardziej niż niestandardowe koła. Najważniejsze jest to, że felgi wyglądają jak samochód. W ciągu 15 minut możesz zainstalować chromowane magazynki, a wygląd twojego samochodu jest zupełnie inny, od nudnego po pokazowy korek. Wszystkim podoba się wygląd kół z rynku wtórnego,.

  Dodany: 2019-11-13
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0