Jak wybrać felgi do swojego pojazdu

Informacje

Dodany: 2019-11-13
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu
art

Jak wybrać felgi do swojego pojazdu.

Nic więcej nie poprawia wyglądu twojego samochodu lub ciężarówki bardziej niż niestandardowe koła. Najważniejsze jest to, że felgi wyglądają jak samochód. W ciągu 15 minut możesz zainstalować chromowane magazynki, a wygląd twojego samochodu jest zupełnie inny, od nudnego po pokazowy korek. Wszystkim podoba się wygląd kół z rynku wtórnego, ale jak wybrać odpowiednie felgi do swojego samochodu sportowego?

Niestandardowe koła mag są dostępne u tak sklep z felgami wielu producentów kół na rynku wtórnym, że jest naprawdę niesamowity, a lista rośnie z każdym rokiem. Niektóre z najbardziej popularnych nazw to koła Carrado, felgi Chip Foose i Ronal, aby wymienić tylko kilka. Wybierając koła z rynku wtórnego, możesz uzyskać tanie ceny, co czasem oznacza niską jakość lub możesz wydać nieco więcej i być w 100% całkowicie zadowolony z zakupu. Dostajesz to, za co płacisz, więc musisz upewnić się, że wiesz, jaką jakość otrzymujesz. Ale jakość może być bardzo droga, podobnie styl koła.

Rodzaje felg obejmują zarówno zwykłe 5-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich, jak i druciane, aż po najnowsze i największe chromowane koła obrotowe, które kosztują nawet do 9000 zł za obręcz. Chromowane felgi to najnowszy wynalazek, który trafił w tłum niestandardowych samochodów, „chromowane błystki”, jak się je nazywa, nawet gdy samochód stoi w miejscu!